Witamy i zapraszamy Was serdecznie do wysłuchania nowego SPECJALNEGO odcinka podcastu Readers Iniative, w którym mieliśmy ogromny zaszczyt gościć pisarkę Agnieszkę Opolską, autorkę książek "Anna May", "Róża" i - zupełnie nowej na rynku wydawniczym - powieści "Joanna". Rafał miał wielką przyjemność, mogąc podzielić się swoimi uczuciami względem pierwszej z powieści Agnieszki, pod tytułem "Anna May", z samą autorką, zaś Agnieszka opowiedziała naszym Słuchaczom o źródłach swoich inspiracji (wśród których znaleźć można takie nazwiska, jak Stephen King i Jack Ketchum), swych pozostałych książkach, oraz twórczych planach na najbliższą przyszłość.

Obok rozmowy o książkach naszego Gościa, udało nam się wspólnie porozmawiać o ostatnio i aktualnie czytanych przez Agnieszkę powieściach, między innymi o "Ręce mistrza", "Martwej strefie" i "Tym" Stephena Kinga, oraz "Dziewczynie z sąsiedztwa" Jacka Ketchuma, "Bura i szał" Aleksandry Zielińskiej i książce "Złe" Michała Jana Chmielewskiego.

Pięknie dziękujemy Agnieszce Opolskiej za odwiedzenie naszego "wirtualnego studia" a Wam wszystkim życzymy miłego odsłuchu!

Strona www Wydawnictwa Opolska.net: https://www.opolska.net/

Blog Agnieszki Opolskiej: http://www.agnieszkaopolska.com/

Fanpage Agnieszki na Facebooku: https://goo.gl/Nws1m5

Strona www: https://readersinitiative.podbean.com/#
Strona www BookBusters.audio: https://bookbusters.audio/
Fanpage: https://www.facebook.com/readers.initiative/
Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/392355947823710/
Twitter: @rafal_readers
Email: readers.initiative@gmail.com
iTunes: https://goo.gl/FuTynA
YouTube: https://goo.gl/RbCWLQ
RSS: https://readersinitiative.podbean.com/feed/

Share | Download(Loading)