Witamy i zapraszamy do wysłuchania kolejnego odcinka naszego książkowego podcastu Readers Initiative!

Kiedy Michał oddycha świeżym górskim powietrzem i podziwia urokliwe widoki polskich Tatr, w międzyczasie pochłaniając ogromne porcje literatury i nadrabiając tym samym czytelnicze zaległości, do naszego studia pozwolił się zaprosić autor książki "Stracone Dusze. Amerykańska eksploatacja flmowa 1929–1959", Jacek Rokosz.

Jacek Rokosz, wykładowca Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, reżyser, współorganizator licznych pokazów kina klasy B i specjalista od najgorszych filmów świata, ale również podcaster - autor popularnych audycji z cyklu "Sklepik z horrorami" i "Strefa Mroku Podcast" - opowie o swoich inspiracjach i fascynacjach, oraz uchyli rąbka tajemnicy o przebiegu pracy twórczej nad omawianą w dzisiejszym odcinku książką, której oficjalna premiera nastąpi już niebawem (o czym nie omieszkamy się poinformować naszych Drogich Słuchaczy).

Ponadto, zgodnie z kształtującą się w naszym podcaście tradycją, Jacek podzieli się opinią o niedawno czytanej książce, którą jest "Kolej podziemna. Czarna krew Ameryki" Colsona Whiteheada, a Rafał spróbuje zachęcić Was entuzjastyczną relacją z trzeciego czytania antologii opowiadań "Echa Wojny Światów" pod redakcją Kevina J. Andersona.

Życzymy przyjemnego słuchania, jak zwykle zapraszając Was do komentowania, dzielenia się Waszymi spostrzeżeniami i opiniami, zarówno pod adresem omawianych lektur, jak i samej audycji.

SPIS RZECZY:

00:00:45 - Rozmowa z Jackiem Rokoszem o jego książce "Stracone Dusze" i kinie exploitation.

00:42:09 - Jacek dzieli się wrażeniami z lektury ""Kolei podziemnej" Colsona Whiteheada.

00:55:11 - Rafał opowiada o antologii "Echa Wojny Światów".

Strona www: https://readersinitiative.podbean.com/#
Fanpage: https://www.facebook.com/readers.initiative/
Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/392355947823710/
Twitter: @rafal_readers
Email: readers.initiative@gmail.com
iTunes: https://goo.gl/FuTynA
YouTube: https://goo.gl/RbCWLQ
RSS: https://readersinitiative.podbean.com/feed/
STREFA MROKU PODCAST: http://www.strefamrokupodcast.pl/

Share | Download(Loading)