Witamy i zapraszamy do wysłuchania jubileuszowego - bo dziesiątego - odcinka Readers Initiative, podcastu poświęconego literaturze wszech treści.

Odcinek ów poświęcamy prawie w całości na dyskusję o antologii opowiadań nagrodzonych i wyróżnionych w Wiedźmińskim Konkursie zorganizowanym przez miesięcznik "Nowa Fantastyka". Tak więc, dziś nasza trójka - Wojtek, Rafał i Arek z podcastu BookBusters.audio - dokładnie analizuje (możliwe delikatne spoilery) i ocenia każde z opowiadań, które znalazły się w zbiorze "Wiedźmin. Szpony i kły" wydanym w listopadzie 2017 roku przez wydawnictwo superNOWA.

Czy dla wszystkich z nas był to udany powrót do świata Wiedźmina i czy nasze skromne gremium podziela zdanie gremium bardziej szacownego w materii tego, które z opowiadań zasługuje na laury a które wręcz przeciwnie? Posłuchajcie i przekonajcie się sami!

Na sam koniec dzielimy się z Wami wrażeniami lektury obecnie czytanych i "dopiero-co" przeczytanych książek. Wojtek wciąż tkwi w monumentalnym cyklu "Malazańska Księga Poległych" Stevena Eriksona, Arek sięgnął po - tylko lekko ustępujący objętością, ale z pewnością nie rozmachem - cykl "Archiwum Burzowego Światła" Brandona Sandersona, a Rafałowi czasu starcza ostatnio tylko na czytanie "Krótkich historii..."

Zapraszamy do słuchania, polecania znajomym i dzielenia się Waszymi uwagami i opiniami na temat omawianych przez nas książek w komentarzach. Miłego odsłuchu!

Spis treści:

- "Wiedźmin. Szpony i kły", praca zbiorowa - 00:01:01
- "Malazańska Księga Poległych", Stevena Eriksona, ciąg dalszy...  01:58:56
- Krótka zajawka na temat książki "Rój" B.V. Larsona 02:04:50
- "Droga Królów" - ("Archiwum Burzowego Światła", tom 1) - Brandona Sandersona 02:05:33
- "Krótka historia religii" - Richarda Hollowaya 02:18:02 
- "Krótka historia świata" - Ernsta H. Gombricha 02:22:59

Gdzie jeszcze nas można znaleźć?:

Strona www: https://readersinitiative.podbean.com/#
Strona www BookBusters.audio: https://bookbusters.audio/
Fanpage: https://www.facebook.com/readers.initiative/
Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/392355947823710/
Twitter: @rafal_readers
Email: readers.initiative@gmail.com
iTunes: https://goo.gl/FuTynA
YouTube: https://goo.gl/RbCWLQ
RSS: https://readersinitiative.podbean.com/feed/

Share | Download(Loading)