Kontynuacja kultowej trylogii "Władca Pierścieni" J. R. R. Tolkiena spisana piórem dwudziestoletniego rosyjskiego pisarza debiutanta? Skok na kasę? Przerost ambicji? Grafomania?... Czy to się mogło udać? Na te - i nie tylko - pytania spróbują dać Wam odpowiedź już dziś Rafał Jasiński wespół z Sebastianem Rulikiem - reprezentującym połowę składu sukcesywnie reaktywowanego podcastu BOOKBUSTERS.AUDIO i pełnowymiarowego felietonistę serwisu WSZYSTKO GRA niestrudzenie donoszącego o pojawiających się na polskim rynku książkach z gatunku science-fiction i fantasy (ze szczególnym wskazaniem na powieści Brandona Sandersona)... 

...następnie opuszczając fantastyczne rejony, Sebastian i Rafał zabiorą Was na kilka chwil w rejony reportażu (lub konfabulowanego "reportażu") i literatury popularnonaukowej z gatunku psychologii ewolucyjnej i socjologii. 

Zapraszamy do wysłuchania 21 odcinka Readers Initiative - podcastu o literaturze wszech treści - życząc miłego odsłuchu i zachęcając do podzielenia się Waszymi opiniami odnośnie omawianych książek, jak i samej audycji.

SPIS RZECZY:

00:00:43 - O TRYLOGII "PIERŚCIEŃ MROKU" NIKA PIERUMOWA wszystko, co chcielibyście wiedzieć a nawet trochę więcej...

01:05:57 - "BYŁAM KOCHANKĄ ARABSKICH SZEJKÓW" - LAILA SHUKRI - okiem Sebastiana.

01:23:46 - "ILU PRZYJACIÓŁ POTRZEBUJE CZŁOWIEK? LICZBA DUNBARA I INNE WYBRYKI EWOLUCJI"  i inne książki ROBINA DUNBARA (Rafał).

01:30:31 - "iGen - DLACZEGO DZIECIAKI DORASTAJĄCE W SIECI SĄ MNIEJ ZBUNTOWANE, BARDZIEJ TOLERANCYJNE, MNIEJ SZCZĘŚLIWE I ZUPEŁNIE NIEPRZYGOTOWANE DO DOROSŁOŚCI - I CO TO OZNACZA DLA NAS WSZYSTKICH" / "iGEN - WHY TODAY'S SUPER-CONNECTED KIDS ARE GROWING UP LESS REBELLIOUS, MORE TOLERANT, LESS HAPPY--AND COMPLETELY UNPREPARED FOR ADULTHOOD--AND WHAT THAT MEANS FOR THE REST OF US" - JEAN M. TWENGE (Rafał).

LINKI

Książkowy Przegląd Premier Sebastiana:https://wszystkogra.tv/category/teksty/do-przeczytania/
Portal Wszystko Gra: https://wszystkogra.tv/category/teksty/do-przeczytania/
Strona Grastroskopia.pl - http://grastroskopia.pl/ (gry, recenzje, felietony i publicystyka) i podcasty TOMOGRAF i FILMOGRAF
Strona www: http://readersinitiative.podbean.com/#
Strona www BookBusters.audio: https://bookbusters.audio/
Readers Initiative w serwisie Spotify -https://open.spotify.com/show/0OoWiFH1cAX4MsAB3Zjj7o
Link do odcinka w serwisie YouTube: https://youtu.be/Rdmr82CrSI4
Fanpage: https://www.facebook.com/readers.initiative/
Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/392355947823710/
Twitter: @rafal_readers
Email: readers.initiative@gmail.com
iTunes: https://goo.gl/FuTynA
YouTube: https://goo.gl/RbCWLQ
RSS: https://readersinitiative.podbean.com/feed/

Share | Download(Loading)